STOJANY PRO GELOVOU DEZINFEKCI

Doporučujeme využívat gelové dezinfekce značky NoVirusActive s ideální konzistencí i složením.

STOJANY PRO TEKUTOU DEZINFEKCI

Doporučujeme využívat alkoholové či bezalkoholové dezinfekce NoVirusActive. Možnost je i využití konkurečních tekutých přípravků.

HYBRIDNÍ STOJANY

Sami si v průběhu provozu zvolte jaká dezinfekce, viskozita či aroma,Vám nejlépe vyhovuje.

Kompeltní dezinfekční řešení osob a prostor

SAFE ZONE  by NoVirusActive

NoVirusActive je první linií obrany Vaší firmy proti infekčním chorobám, jako je COVID-19. NoVirusActive propojuje moderní technologie a ekologicky šetrnou unikátní biocidní látku, která je zcela bezpečná pro dezinfekci osob, včetně seniorů i dětí. Působí na přírodní bázi a má vysokou dezinfekční účinnost 99,9% (certifikováno v EU i v ČR MZDR).

NoVirusActive je navržen jako all-in-one řešení za účelem zajištění bezpečnějšího pracovního prostředí během pandemie. NoVirusActive poskytuje ochranu Vám, Vašim zaměstnancům, zákazníkům, návštěvníkům a Vaší společnosti, před potenciálními infekcemi.

Dezinfekcni ramy

Proč právě NoVirusActive ?

EXCELENTNÍ SERVIS

doprava
heart
servis
certifikaty

DOPRAVA

Zakoupené zboží si můžete osobně vyzvednout nebo využít zásilkovou službu. Také nabízíme nadstandartní servis, kdy Vám zboží osobně přivezeme, nainstalujeme a připravíme k provozu.

OSOBNÍ PŘÍSTUP

Vážíme si našich zákazníků a žena na telefonu, ačkoliv matka dvou dětí, pro Vás udělá takřka cokoliv. Přímo s mateřským přístupem.

SERVIS

Spokojenost zákazníka je pro nás na prvním místě. Proto naši servisní technici jsou připraveni 24/7/364.

CERTIFIKACE

Naše výrobky jsou vyráběné v České Republice a dezinfekční přípravky splňují veškeré normy a certifikáty schválené Evropskou chemickou agenturou ECHA.

NoVirusActive onLine

NAJDETE NÁS | NAPSALI O NÁS