DEZINFEKČNÍ STOJANY PRO GELOVOU DEZINFEKCI

Doporučujeme využívat gelové dezinfekce značky NoVirusActive s ideální konzistencí, viskozitou i složením.

DEZINFEKČNÍ STOJANY PRO TEKUTOU  DEZINFEKCI

Doporučujeme využívat alkoholové či bezalkoholové No19 dezinfekce NoVirusActive. Možnost je i využití konkurečních tekutých přípravků typu např. AntiCovid.

HYBRIDNÍ DEZINFEKČNÍ STOJANY

Sami si v průběhu provozu zvolte jaká dezinfekce, viskozita či aroma Vám nejlépe vyhovuje.

Snadná údržba. Vyjímatelná odkapová miska pro pravidelné čištění. Rychlá a snadná výměna kanystru, servisní prohlídky či nepředvídatelné havárie.

Kapacita až 5000 dávek na jednu náplň. Možnost nastavení objemu jedné dávky. Integrovaný zásobník na 2 kanystry 5l.

Díky produktu No19 můžete dosáhnout ekologické dezinfekce kdekoliv v přírodě (parky, ZOO, stezky, CHKO) bez jakéhokoliv narušení řádu přírody.

Možnost využití našeho 3D studia pro reálný návrh designu Vašeho stojanu či rámu, přesně podle Vašich představ.

Dezinfekční stojan na ruce: výška 127cm /  šířka 20cm / hloubka 20cm / podstavec 50x40cm / hmotnost 24,5 kg

indoor / outdoor využití, možnost ukotvení v podlaze

Nášlapná, velmi praktická varianta, bez potřeby připojení k elektrické síti. Zamezení tím možnosti nefunkčnosti či zranění možnou reakcí s vodou či gelem, nebo odpojením od elektrické sítě. Umožněje tedy i samovolné umístění do libovolného prostoru a s kombinací s No19, prakticky kdekoliv s čistým svědomím.

Dezinfekční nášlapný stojan NoVirusActive je vyrobený z kvalitního materiálu a kompletně v České Republice (jižní Čechy). Základem je pevná a stabilní konstrukce, kterou jednoduše připravíme do Vašich firemních barev a designu. Doporučujeme využívat naši gelovou dezinfekci, ale snadno si poradí i s konkurenčními přípravky. Naše dezinfekce je vyhledávaná hlavně pro svoji vůni a příjemný pocit po aplikaci. Naleznete ji v našem eshopu stejně jako dezinfekci v praktických lahvičkách různého tvaru a velikostí. Jsou vhodné jak do auta, kabelky, tak i například do školní aktovky.

English version www.novirusactive.com